Корзина
Нет отзывов, добавить
СПЕЦТЕХНОЕКСПО - XCMG Ukraine
+380954963544
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

О нас

Офіційний представник компанії Xuzhou Construction Machinery Group

XCMG в Україні.

Компанія Xuzhou Construction Machinery Group Co., Ltd. - заснована у 1989 році. За останні 15 років XCMG- це лідер в галузі будівельного машинобудування.

 

 

Будівельна техніка XCMG
XCMG є п'ятою за величиною компанією з випуску будівельної техніки в світі. Вона займає 65-е місце, в списку "топ 500 найбільших компаній КНР", 44-е місце в списку " топ 100 найбільших виробничих підприємств в світі" і 2-е місце в списку " топ 100 найбільших машинобудівних підприємств КНР.

 

Компанія XCMG здійснює свою діяльність на основі принципів: відповідальності, високої моральної поведінки і прагнення до інновацій. Сповідає строгий класичний підхід до бізнесу. Виходячи з цих цінностей, головна мета компанії - це лідерство світового рівня та здатність створювати справжні цінності.

 

Дилерська мережа
Дилерська мережа продажів продуктів XCMG - охоплює понад 170 країн по всьому світі. Понад 300 дистриб'юторів XCMG надають користувачам - комплексні послуги та обслуговують будівельну техніку. Це майже 1,5 мильярда $ в рік.

 

Компанія XCMG - це лідер галузі будівельного машинобудуваня більше 15 років поспіль. XCMG займає провідну ринкову частку, в дев'яти типах машин. XCMG також є найбільшим експортером в світі по п'яти видах будівельної техніки і світовим лідером за обсягами продажів вантажних кранів і важких дорожніх катків.

 

Сила технологій
Інтегровані технологічні інновації та розробки, для серійного виробництва продукції XCMG, які представляють найсучасніші технології, в КНР та в усьому світі. Мова йде :про всюдихідний кран на 2000 тонн, або гусеничний кран  на 4000 тонн, також - найбільший в КНР навантажувач 12 т, а також найвища в Азії 100-метрова пожежна вантажівка.

 

Інтелектуальна дорожньо-будівельна техніка четвертого покоління є передовою у світовій промисловості будівельних машин. XCMG наразі має більш як 2000 власних зареєстрованих патентів, у тому числі - 164 патенти на винахідоди і розробки. Техніка XCMG - це втілення технологічних інновацій.

 

Соціальні відносини
XCMG є шанувальником праведності і справедливості. Компанія є активним учасником громадських благодійних організаціях і еко-філософії і завжди виконує свї обіцянки перевищити ринкові очікування і сприяти соціальному прогресу. Компанія XCMG забезпечує соціальну користь.

 

Нагороди компанії
 1. Нагорода за досягнення Національного акредитованого технічного центру (КНР)
 2. Національна премія за прогрес у галузі науки і техніки (КНР)
 3. 14та національна нагорода за якість (КНР)

а також почесні звання, включаючи:

 1. Національне зразкове підприємство з технологічних інновацій
 2. Національна прогресивна Організація ЦЗК
 3. Заслужене підприємство в обладнанні КНР
 4. Ван Мінь, голова XCMG і секретар Комітету КПК XCMG, отримав почесне звання «Заслужений підприємець» у оснащенні КНР.

 

Відстужуйте наші новини в соціальних мережах

 

Контактная информация компании ТОВ "СПЕЦТЕХНОЕКСПО"

ТОВ "СПЕЦТЕХНОЕКСПО"
Торговая компания
Компания, предоставляющая услуги
Дистрибьютор / Реселлер
Представительство
УкраинаКиеввул, Павла Усенка, 8
+380954963544
spectechnoexpo@gmail.comПаркування перед офісом XCMG11-50 человек
2018200 тыс. USD - 1 млн. USDОбщество с ограниченной ответственностью
АТ ДП "Укргазвидобування", ТОВ "Київський республіканський автоцентр", Корпорація "Богдан", ТОВ "ПК "Пожмашина"500 тыс. - 1 млн. USD500 тыс. - 1 млн. USD
КНРСвыше 10
ISO 9000/9001/9004/19011: 2000